Menu

___________________

PŘEDCHOZÍ AKCE

Místo konání a ubytování

Letní škola geometrie se bude konat na Střední průmyslové škole, Česká Lípa (Havlíčkova 426/5, 470 01 Česká Lípa, GPS 50.6874950N, 14.5335261E).

Střední průmyslová škola

Výřez mapy České Lípy

Účastníci mají možnost výhodného ubytováni v Domově mládeže (Havlíčkova 443, 470 01 Česká Lípa), který se nachází v těsné blízkosti školy. Předpokládaná cena za ubytování je nejvýše
230 Kč/osobu/noc. Ubytování na DDM bude účastníkům částečně až plně hrazeno z projektu MŠMT, konečná cena závisí na počtu zájemců o ubytování. Platba probíhá v hotovosti na místě.
K dispozici jsou 2, 3, a 4 lůžkové pokoje. Prosíme účastníky, kteří by rádi sdíleli pokoj, aby toto uvedli v poznámce přihlášky.

Domov mládeže

Upozorňujeme účastníky, že se jedná o ubytování v Domově mládeže, čemuž odpovídá zařízení pokojů. Na ubytování je k dispozici rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice (ve společné kuchyňce) a wifi připojení k síti. Sociální zařízení není na pokojích, je společné a umístěné na chodbě. Ke každému pokoji je k dispozici pouze jeden klíč a budova nemá recepci. Pokud někdo požaduje ubytování ve vyšší kvalitě, v České Lípě je k dispozici řada hotelů a penzionů v docházkové vzdálenosti od školy. Rezervace jiného ubytování je plně v kompetenci účastníků, v takovém případě do přihlášky prosím vyznačte, že nemáte o ubytování na DDM zájem.

Lokalita Střelnice